Hakkımızda – Nur Kimya Arıtma

Hakkımızda


Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti. özellikle endüstriyel-evsel su arıtma sistemleri, ekipmanları, su kimyasalları, dezenfeksiyon sistemleri, ölçüm ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. 20 yılı aşan su arıtma su şartlandırma tecrübesine sahip ekibi ile kendi alanlarında dünyanın en iyi markalarını Türk sanayisinin hizmetine sunmaktadır.

Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti., suez water- su teknolojileri firmasının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca nrtech® markasıyla birçok farklı uygulamaya yönelik su arıtma sistemleri üretmektedir.

Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti.. bir satış şirketi değil, bir çözüm şirketi olmakla gurur duyar. Müşterilerinin sorunlarına her an çözüm üreten Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti., ürünlerin satışından, satış sonrası müşteri hizmetine kadar her alanda müşterisinin yanındadır

Filtrasyon ekipmanlarına yönelik tüm uygulamalarda uygun ve ekonomik çözümler geliştirip, satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteği sağlayarak, su arıtma ,su artlandırma denildiğinde akla ilk gelen, saygın ve başarılı bir firma olma arzusundadır.

Translate »